بیوگرافی حجت اشرف زاده

نام:حجت اشرف زاده

تاریخ تولد:۱۲ آذر ۱۳۵۸

محل تولد: نیشابور- خراسان رضوی

سبک: تلفیقی پاپ و سنتی

تحصیلات: کارشناس نرم افزار

ملیت: ایرانی

بیوگرافی حجت اشرف زاده

حجت اشرف زاده در تاریخ ۱۲ آذر ۱۳۵۸ در استان خراسان رضوی و شهر نیشابور به دنیا آمد. پدرش قاری قرآن و معلم بازنشسته ادبیات فارسی می باشد. حجت اشرف زاده کارشناس رشته نرم افزار است که علاوه بر آن در رشته موسیقی فعالیت پررنگ  تری دارد. وی می گوید از بدو تولدم موسیقی ایرانی را به عنوان لالایی شنیدم و از همان کودکی این علاقه در وجودم شکل گرفت. او سازهای كوبه ای را خیلی دوست دارد.

 

ازدواج حجت اشرف زاده

حجت اشرف زاده در همین موسیقی با همسر نوازنده اش آشنا شد و در فستیوال های موسیقی استادش، همسر خویش را دیده بود، درنهایت این رفت و آمد سبب آشنایی آن ها شد که در سال ۱۳۸۹ باهم ازدواج کردند و ثمره این ازدواج یک دختر می باشد. همسر او اصالتا قزوینی است و در رشته حقوق به تحصیل پرداخته است. همسر حجت اشرف زاده که یکی از هنرمندان ایران اسلامی به شمار میرود ، نوازنده دف می باشد.

حجت اشرف زاده در مورد عشق می گوید:من در نگاه اول اصلاً به عشق اعتقاد ندارم. بهتر است که آدم ها در سایه ی« شناخت» به« عشق» برسند، زیرا وقتی شناخت در عشق حضور نداشته باشد، آن عشق جدی نیست. به همین علت برخی از افراد با نیم کیلو طلا هم خوشحال نمیشوند. همسر من بیشتر غافلگیر شدن را دوست دارد ، برای همین در مناسبتها همیشه سعی می کنم غافلگیرش کنم و خوش بختانه خیلی از همدیگر توقع نداریم.

 

اظهارات حجت اشرف زاده درمورد ازدواج چنین است:ازدواج مثل یک هندوانه در بسته می ماند. خیلی چیزها زمانی مشخص می شود که آن زوج مدتی را در زیر یک سقف زندگی کنند. وی بر این باور است که انتخاب خیلی خوبی داشته و از زندگی اش راضی است به علت این که پیش از ازدواج در خانواده به منطقی درست رسیده است.

درباره ی nbnbruop82594

مطلب پیشنهادی

مصاحبه خواندنی با مهدی سلوکی پس از ازدواج

مهدی سلوکی متولد ۱۴ خرداد ۱۳۶۱ در اصفهان بازیگر سینما و تلویزیون ایرانی است. وی با برنامه …